SZUKASZ PRACOWNIKA?

Znalezienie odpowiedniego kandydata do pracy to zwykle długotrwały proces, który pochłania nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim czas.

Agencja Zatrudnienia tworząc ofertę dla Ciebie wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferuje wsparcie w szybkim i przede wszystkim skutecznym dotarciu do odpowiednich kandydatów na dane stanowisko. Nasze bogate doświadczenie, szeroka baza danych oraz stała współpraca z wieloma agencjami pracy/biurami karier pozwala nam na szybkie i skuteczne docieranie do najlepszych kandydatów na rynku.

Oferujemy kompleksową pomoc w projektowaniu i realizacji procesów rekrutacyjnych – możesz skorzystać z naszej elastycznej oferty w najdogodniejszy dla siebie i swoich potrzeb sposób (publikacja ogłoszeń, rekrutacja masowa oraz direct serach).

Realizacja ofert – zawsze uzgadniana w sposób indywidualny i dopasowany do Państwa oczekiwań określonych w umowie.

Dyskrecja – realizując proces rekrutacyjny bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam dane. Gwarantujemy, że informacje Waszej firmy zostaną przekazane kandydatom w odpowiednim momencie i określonym przez Was zakresie.

Gwarancja – naszym głównym celem jest zawsze Wasza satysfakcja i zadowolenie z jakości wykonywanych przez nas usług. Bierzemy za nią pełną odpowiedzialność.

Koszt – nasze honorarium to wypadkowa wielu czynników, uzależniona przede wszystkim od zakresu działań, który będziemy dla Ciebie realizować. W przypadku stałej współpracy oferujemy korzystne rabaty.