Oferta współpracy

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z prowadzoną przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi Agencją Zatrudnienia.

Na rynku warszawskim działamy już blisko 20 lat. Przez ten czas dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci uzyskali jak najbardziej profesjonalne wsparcie, dlatego dostosowujemy swoje usługi do potrzeb poszczególnych klientów.

Rocznie z wsparcia Stowarzyszenie korzysta ok. 2500 osób w tym większość to klienci Agencji Zatrudnienia, głównie osoby poszukujące pracy oraz osoby niepełnosprawne, przygotowane do podjęcia zatrudnienia na otwartym rynku.

CO OFERUJEMY?

Pomoc w zatrudnieniu osób niepełnosprawnych:

– wsparcie pracodawcy: rekrutacja odpowiedniego kandydata, wsparcie z zakresu współpracy i komunikacji z niepełnosprawnym pracownikiem, doradztwo w zakresie formalnych procedur i możliwości dofinansowań, szkolenie pracownika w miejscu pracy, stały monitoring i doradztwo;

– wsparcie niepełnosprawnego pracownika: w miejscu pracy oraz poza nim – łączenie funkcji doradcy zawodowego, nauczyciela zawodu, pedagoga, pracownika socjalnego.

Kompleksową rekrutację:

na podstawie opisu stanowiska pracy określamy profil kandydata, tworzymy i zamieszczamy ogłoszenie o wakującym stanowisku. Spośród otrzymanych aplikacji wybieramy osoby spełniające Państwa oczekiwania. W dalszym procesie sprawdzamy referencje i umiejętności kandydatów oraz bierzemy udział w negocjacjach pomiędzy pracodawcą, a pracownikiem dotyczących warunków zatrudnienia.